UA RU

Покращення техніки мовлення. Дихання.

Говорити красиво, правильно і довго — це не так просто, як може здатися. Досить спробувати самостійно протягом п’ятнадцяти хвилин розповідати якусь історію

не затихаючи, не зупиняючись, щоб віддихатися, а також робити це емоційно. Непідготовленій людині зробити це буде вкрай складно, так як ораторська майстерність — це тренування і навчання у досвідчених вчителів, таких, як в «Школі Красномовства».

Тренування дихання, як шлях до красномовства

Тренувати дихання необхідно правильно, так як це не просто вдих і видих, а комплекс заходів, спрямованих на зосереджену роботу м’язів пресу та діафрагми.. Також вдих відбувається непомітно для слухачів, що в свою чергу лише прикрашає мову динамічністю і відсутністю сторонніх звуків.

Але не тільки для ораторів, що виступають на сцені, корисні дані вправи, але і для наступних груп людей, у яких є:

  • Проблеми з вимовою.
  • Бажання поліпшити свою промову.
  • Прагнення стати більш впевненим при спілкуванні.
  • Мета навчитися контролювати тембр голосу і, взагалі, зміцнити голос.

Саме для цього «Школа Красномовства» розробляє спеціальні програми з перевіреними вправами, які дозволяють домогтися перерахованих вище пунктів.

У яких сферах життя допоможе риторика

У сучасному суспільстві говорити впевнено, чітко і правильно — це відкрити безліч дверей перед собою. Володіючи правильною технікою дихання, можна виключити хвилювання в голосі при співбесіді. Відстояти свою позицію в суперечці також стане простіше. Варто відзначити, що поставлений голос також приваблює протилежну стать. Вправи, що поліпшують техніку мови, а безпосередньо — тренування дихання, підійдуть для людей, які ведуть бізнес і беруть участь в переговорах, для представників ораторського мистецтва (артисти, політики, провідні), для кожного, хто хоче навчитися говорити правильно, не зменшуючи темпу.

Чому звертаються в «Школу Красномовства»

Основною причиною є позитивні відгуки минулих теоретичні та практичні заняття учнів і поліпшили ораторську майстерність. Не менш важливо, що в школі викладають грамотні і досвідчені вчителі, у чому досить легко переконатися, ознайомившись з досягненнями і сферами роботи кожного з викладачів, тісно пов’язаних з необхідністю проявляти високий рівень красномовства.

У школі кожного навчать правильно дихати і при довгому і яскравому спілкуванні з аудиторією або компанією друзів не запинатися, а також голосно хапати ротом повітря.

Впевненість в собі виражається упевненістю в мові, в чому і допоможе «Школа Красномовства».